Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Niestety... z jakiegoś powodu kariera e Bayernie czy Reprezentacji (przeszedl wszystkie szczeble młodzieżowe] się nie rozwinęła. Ma żonę Polkę i bliżej od nas do Niemiec niżeli z Sansursporu. Zobaczymy...  charakterem i sposobem gry Pener, typowa szóstka choć dla mnie w kolejności po Zelizko i Svetlinie
 
Odpowiedz
Why not both (Dorsz i Svetlin) możnaby powiedzieć. Ale na bym w tego Svetlina poszedł. Ale Dorsch też wygląda solidnie.
 
Odpowiedz
(15-06-2026, 18:24)Róża napisał(a): Dorsch podobno oliwa .

Chodzą takie słuchy.

(15-06-2026, 19:09)Kefas9494 napisał(a): Why not both (Dorsz i Svetlin) możnaby powiedzieć. Ale na bym w tego Svetlina poszedł. Ale Dorsch też wygląda solidnie.

Nie żartujmy, mielibyśmy 3 defensywnych, wg Rutka - jeszcze ze 2 transfery i problemy na prawym skrzydle, stoperze, lewej obronie.

(15-06-2026, 17:30)strzelisty jupiter napisał(a): Sezon 2025/26 - 10 dni chorobowego
Sezon 2024/25 - 43 dni przerwy (więzadło wewnętrzne)
Sezon 2023/24 - 44 dni przerwy (kontuzja stopy) i 19 dni przerwy (pachwina)
Sezon 2022/23 - 31 dni przerwy (operacja nosa), też 16 dni chorobowego, także 9 dni gorączki, również 95 dni (złamanie kości śródstopia) i jeszcze 71 dni (kolejne złamanie kości śródstopia)
Sezon 2021/22 - 50 dni przerwy (obojczyk pierdolnął) i 29 dni przerwy (grypa).

Kruchutki jest nasz niemiecki choruszek. Jest ość, której nie miał złamanej? Taki już nie pierwszej świeżości dorsz. Połamany po całości, a i z witaminą C też chyba się pokłócił - odporności brak. Sorry, ale karnet na kozetkę w Reha ma już Gholizadeh.

Tu trzeba lekarza, a nie profesjonalnego klubu sportowego.

Oj, przekonałeś. Tym bardziej martwi ta wizyta z rodziną, bo to zwykle oznacza finalizowanie tematu.
 
Odpowiedz
Sezon 2025/26 - 1 mecz chorobowego.
Sezon 2024/25 - 8 meczów przerwy
Sezon 2023/24 - 7 meczów przerwy
Sezon 2022/23 - 23 mecze przerwy
Sezon 2021/22 - 4 mecze przerwy.

Podawanie opuszczonych dni jest trochę z dupy skoro liczy mu się 50 dni od 16 maja do 4 lipca kiedy sezon w Bundeslidze skończył się 14 lipca a zaczął 6 sierpnia.
 
Odpowiedz
Nie wiem ale nie czuję tego transferu. No ale i tak zrobią to co zrobią.
 
Odpowiedz
Ten transfer da się obronić (powtórzę- z pojawiających się opcji to Zelizko numer jeden a Svetlin numer dwa) - Zawodnik na już, z Bundesligi, doświadczony, idealnie pasujący do profilu naszej szóstki, dostępny od początku przygitowań czyli skrojony pod realną walkę o LM. Co do przyszłości na tej pozycji to mamy Dudka więc przyjście Dorscha pozwala grać dwójką Murawski Dorsch a Ssmmy na wypożyczenie.
 
Odpowiedz
Dudek to raczej gracz nr 8, przyszłością na nr 6 ma być Prajsnar.
 
Odpowiedz
W Młodzieżówce nie gra na szóstce? Nieważne, chodziło mi bardziej o to że Dudek ma już epizod w pierwszej Drużynie więc zgodnie z "Lechowym obyczajem" może już pójść na wypożyczenie. Co do Prajsnara to wróżę mu karierę, jeśli tylko glowa dojedxie i zdrowie pozwoli czego bardzo życzę.
Co do meritum, Dorsch mógłby być sporym wzmocnieniem i konkretnym załataniem dziury na szóstce.
 
Odpowiedz
Kozubal odejdzie to będzie potrzebnych dwóch z trójki Dorsch/Svetlin/Helebrand
 
Odpowiedz
Na tę chwilę w środku "mamy mieć": Murawski (6), Nowy Za Antka (6), Ghisli (6/8), Jagiełło (6/8/10), Pablo (8/10), Palma (10) + Walemark i Ali, kórzy mogą spokojnie zagrać na dziesiątce. Zakładam, że Rutek liczy Palmę i Lisa jako transfery in, więc pozostaje ok 3 "slotów transferowych" - prawy skrzydlowy, lewy obrońca (daję głowę, że Rutkowski podając liczbe transferów nie podawał ich "brutto" - czyli wlicza też transfery 1:1 jak za Bartka czy Moutinho) i... kto? Stoper czy środkowy pomocnik? Wolabym stopera, mając wybór. A zarząd może liczyć obsadzenie pozycji tak jak ja, i dojść do wniosku, ze mamy po min. 3 graczy na każdą pozycję w środku pola.
Mam nadzieję, że jestem niepoprawnym pesymistą i jednak secret ma rację. Tym bardziej, że chodzą słuchy, że Dorsch ma kosztowac między 1 a 2 MEUR, to byłaby naprawdę promocyjna cena i - wracając do mych zastrzeżeń z wczesiejszego  mego posta - jezeli Dorsch miałby przyjść w zestawie z kimś jeszcze - to można przymknąć oko na tę jego podatność na kontuzje.


PS. Ja wiem, że Widzew itd, ale ciekaw jestem czy temat Jakubczyka był w ogóle grany u nas (bo w internetach gdzieś coś mignęło, ale bardzo dawno).
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 18 gości