Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
A te 5 transferów to nie miał być na górkę? Bo ja tak to zrozumiałem. Że, Palma nie był w to wliczany.
 
Odpowiedz
Lis, Palma, stoper, defensywny i prawoskrzydłowy. Tak ma być. Jeżeli pójdą młodzi to za nich ktoś dojdzie.
 
Odpowiedz
Rząsę nam chcieli podkupić! (Cracovia wg Dobrasza)
 
Odpowiedz
To ogólnie ciekawe bo wcześniej ktoś z Łodzi napisał, że Dobrzycki chce Klimczaka. Jeszcze brakuje info, że Rutkowski do Barcelony albo Realu.
 
Odpowiedz
Bo Frederiksen już w Watford od dwóch tygodni jak wiadomo, a Palma zaczął urządzać swój dom na obrzeżach Sewilli.
Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 
Odpowiedz
A Włodarczyk to przecież z Jeleniej Góry czy tamtych okolicSmile
 
Odpowiedz
Z Jeleniej??
 
Odpowiedz
Sprawdziłem, ze Szklarskiej Poręby.
 
Odpowiedz
Dolnego Śląska Wink
Generalnie to przywoływał , gdy ktoś podejrzewał go o sympatyzowanie z Legią.
 
Odpowiedz
Pokazywał nawet legitymację prasową Lecha jak był jeszcze licealistą chyba.
Korona podobno proponuje milion euro za Urbańskiego, może wraca temat Svetlina a Dorsz był tylko przynętą na grubszą rybę...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: forem1922, 23 gości