Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A te 5 transferów to nie miał być na górkę? Bo ja tak to zrozumiałem. Że, Palma nie był w to wliczany.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Lis, Palma, stoper, defensywny i prawoskrzydłowy. Tak ma być. Jeżeli pójdą młodzi to za nich ktoś dojdzie.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Rząsę nam chcieli podkupić! (Cracovia wg Dobrasza)
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
To ogólnie ciekawe bo wcześniej ktoś z Łodzi napisał, że Dobrzycki chce Klimczaka. Jeszcze brakuje info, że Rutkowski do Barcelony albo Realu.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
16-06-2026, 12:19
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 12:21 przez strzelisty jupiter.)
Bo Frederiksen już w Watford od dwóch tygodni jak wiadomo, a Palma zaczął urządzać swój dom na obrzeżach Sewilli.
Dziennikarze warszawscy rozkradly nam Lecha. Trzeba przyznać, że jak Włodarczyk przyłoży ucho, to wszystko wiemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
16-06-2026, 13:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 13:04 przez koziołek.)
Sprawdziłem, ze Szklarskiej Poręby.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
16-06-2026, 13:42
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 13:44 przez galis.)
Pokazywał nawet legitymację prasową Lecha jak był jeszcze licealistą chyba.
Korona podobno proponuje milion euro za Urbańskiego, może wraca temat Svetlina a Dorsz był tylko przynętą na grubszą rybę...