Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Mi to bardziej wygląda na budowę zespołu na walkę o LK. Nikt nie odchodzi, dokupujemy ,,kozaków".
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
też mi się ta literka coś nie zgadza....
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
16-06-2026, 15:05
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 15:15 przez Róża.)
Przepraszam, pisałem o ruchach Korony.
I właśnie mi ziomek piszę, że Modziu też był w ten weekend w Poznaniu. Że nawet w klubie. Ale to oczywiście o niczym nie świadczy.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Wychowankowie często odwiedzają Prezesa ale może może....
Bardziej myślę że to kurtuazja do tego koncert w sobotę więc była okazja. Rząsa nawet zaczepił Dobrasza słowami "dobrze że jesteś bo podpisujemy Zawodnika" więc to raczej żart sytuacyjny.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
16-06-2026, 16:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2026, 16:12 przez m94g.)
Mundial mundialem ale za tydzień rusza obóz przygotowawczy, a tu jak nie było nowych zawodników tak dalej ich nie ma. Liczyłem, że od początku przygotowań chociaż z 2 nowych będzie już dostępnych.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Ja póki co jestem spokojny. Trener podpisany, Palma za rekordowe bejmy, Lis na testach, w przestrzeni medialnej krążą poważne nazwiska, nie sądzę by któregoś z Zawodników strasznie bolały plecy więc czego więcej chcieć w połowie czerwca? Wiem, dobrego losowania jutro - ono pokaze czy mamy jeszcze chwilę czy trzeba ruszyć z kopyta a raczej z sakiewki