Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął.
 
Odpowiedz
W ogóle najlepszy jest Linetty, który jest tak ambitny sportowo, że przedłużył sobie kontrakt z Turkami samodzielnie (ponoć jakiś babol w kontrakcie) i teraz przebimba rok na bezrobociu. Big Grin Całe szczęście, że teraz na niego się nie połakomili. Przegapił swój moment, więc niech teraz pierdzi w stołek na tureckich pieniądzach (jeśli je dostanie).
 
Odpowiedz
(18-06-2026, 14:49)Antonio napisał(a): Wolny ale Staszewski podaje, że za podpis 1,5 mln zgarnął.

No tak. Dość normalna praktyka. Zawsze taniej niż pełna wartość rynkowa
 
Odpowiedz
Tan sam Staszewski podaje, że Lech za nim już chodził w zeszłym roku.
 
Odpowiedz
Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.
 
Odpowiedz
(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

W ciągu ostatnich trzech sezonów przez kontuzję opuścił 13 meczów. Patrząc przez ten pryzmat to taki Oskar skreślony, bo nie zmiażdżone, ale zerwane więzadła.

Według informacji, które podają:
1) To była ta sławetna jedynka;
2) Proces transferowy rozpoczął się już w marcu, Lech konkurował o niego z Augsburgiem i klubami z Turcji;
3) Nie gra w kadrze na Mundialu ze względów politycznych (wprost popierał protesty);
4) Zawodnik bardzo intensywny i dobry fizycznie - takiego chciał Niels. Ma być to upgrade w stosunku do Ismaheela.
 
Odpowiedz
(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo?

Masakra.
 
Odpowiedz
(18-06-2026, 15:16)dst95 napisał(a):
(18-06-2026, 15:05)strzelisty jupiter napisał(a): Zawsze będę przeciwny takim transferom. Zawsze zdecydowanie przyklasnę jakości i braku podatności na kontuzje Palmy. No bo co. Chcemy mieć zaraz dwóch Irańczyków w Reha? Jak ktoś w wieku zaledwie 24 lat ma na rozpisce zmiażdżenie ścięgna Achillesa i pod sto dni przerwy, uraz uda i prawie dwieście dni przerwy, jakieś nieznane kontuzje, ciężko takiemu ruchowi przyklasnąć.

Hej, czy taki grajek jak Lamine Yamal mógłby Ci pasować, czy raczej nie bardzo?

Masakra.

raczej nie...
https://www.transfermarkt.pl/lamine-yama...ler/937958
 
Odpowiedz
Może nie do pierwszego składu, ale jako zmiennik zdrowego Leo? Kwota odstępnego mogłaby być problemem....Ale może złapie jeszcze jeden uraz i będzie ok.
 
Odpowiedz
Ale to jest prawoskrzydłowy za Ismaheela.

Teraz mamy Bengtsson/Håkans/Lisman i Wålemark/Sayyadmanesh/Golizadeh.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 17 gości