Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026
Tryb drzewa
#61
Czesi to straszne drewno. Koubek wystawił jedenastu Rajoviciów.
 
Odpowiedz
#62
Tam chyba grają same wieżowce, erpeaninianie wyglądali przy knedlach jak dzieci.
 
Odpowiedz
#63
Tak się zastanawiam czy Lech miałby szansę ściągnąć kogokolwiek z MŚ z sensownej drużyny ( nie licząc jakiegoś Iraku, Jordanii czy Curacao)
 
Odpowiedz
#64
po co - z takimi tylko problem bo jeżdżą na kadrę zamiast odpoczywać

a tak serio - kogoś masz na myśli? przecież jak ktoś tam się wybije, to będzie kosztował dziesiątki mln. a z sensownej drużyny na teraz - to setki Wink
 
Odpowiedz
#65
Nie no tak się po prosu zastanawiam. Wiadomo, że z Jordanii to każdego możemy Big Grin ale nie o to chodzi.
 
Odpowiedz
#66
Iran to ma pod górkę. Chcieli przylecieć do LA dwa dni przed meczem, z racji ogromnych upałów chcieli się tam jakoś zaaklimatyzować, oczywiście USA zezwoliło na przylot dzień przed meczem. Federacja Iranu złożyła jakieś zażalenie do FIFA ale tu raczej łysy co najwyżej poklepie po ramieniu.
 
Odpowiedz
#67
Obejrzałem wczoraj Czechów z RPA i Bośniaków ze Szwajcarią. Ekipy z pierwszego meczu dramat totalny. RPA już drugi mecz widziałem i to jest totalne dno. Czesi nie dużo lepsi.
Ale Szwajcaria strasznie mnie zawiodła. Wynik trochę zamazuje obraz, bo tam przez 80 min to była jakaś totalna obustronna kopanina. Komentatorzy musieli przywoływać jakieś statystyki Lukicia, który w pierwszym meczu podobno pobił jakiś rekord MŚ w...wygranych pojedynkach główkowych. Szwajcary już w pierwszym meczu piach totalny, a oni przez ostatnie kilkanaście lat byli dla mnie w pewnym sensie "wzorem" tego, jak chciałbym żeby wyglądała nasza repra...
 
Odpowiedz
#68
jak zrobią kiedyś 100 zespołów to dopiero będą słabe mecze. po pierwsze jeśli nie można wybrać wszystkich meczów ze względu na nocne pory, zostają te 1-2 do północy. mam wrażenie że poprzednio po prostu to były finały, a teraz to takie przedłużenie kwalifikacji póki co. ale jak zaczną się play-off to już będzie ogień Wink
a Czesi wczoraj zagrali straszną padakę. i pomyśleć, że my z nimi pewnie dostalibyśmy klasyczne bęcki.
 
Odpowiedz
#69
Przecież to farsa a nie Mistrzostwa Świata. Tam powinny grać najlepsze ekipy. Sorry ale takie Włochy wygrały by po 5:0 z Irakiem, Curacao, Zielonym Przylądkiem, RPA czy inną Jordanią. I na mundial nie jedzie jedna z mocniejszych ekip a jadą takie odrzuty jak Katar co łamią Nogi.
 
Odpowiedz
#70
tak akurat zawsze było, bo inaczej w finałach by sie grało wg rankingu, a tam maja pojechać drużyny z kwalifikacji z różnych kontynentów. teraz po prostu jest tych "egzotycznych" drużyn więcej przez powiększenie puli, która nie trafiła do Europy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości