Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Czytałem dzisiaj wywiad z jakimś specem od piłki z Iranu i faktycznie nasz nowy nabytek wstawiał na Insta posty popierające protesty i na pewno nie pomogło to w jego karierze reprezentacyjnej, ale nie potwierdził jednoznacznie, że to był jedyny (główny) powód. Podobno tam na jego pozycji jest bardzo silna konkurencja.
Ten spec bardzo chwalił nowego Persa. Sumienność, oddanie zespołowi, wspomaganie obrony.... Podobno zupełnie innego rodzaju grajek niż Ali.
Liczba postów: 11
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2026
Reputacja:
0
19-06-2026, 15:15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2026, 15:17 przez dst95.)
Wiem, że każdy z Was to wie, ale nie mogłem się powstrzymać - tak w ramach podsumowania, bo tę formację mamy na 100% zamkniętą, o ile (odpukać!!!!!) ktoś nie dozna na samym początku sezonu poważnego urazu.
Skrzydła LP na sezon 26/27:
Prawa strona: Walemark, Sayyadmanesh, Gholizadeh
Lewa strona: Palma, Bengtsson, Hakans, Lisman
Część z wymienionych może rotować i przechodzić na drugą stronę.
Na mnie to robi potężne wrażenie.
Po obu stronach mamy po dwóch (bo jednak Alego na razie do końca nie liczę) piłkarzy, którzy byliby gwiazdami w każdej drużynie Ekstraklasy.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Do Aliego mam dużo szacunku za to ile dla nas zrobił i tez pewien sentyment. Dla mnie wystarczy jak wróci na końcówkę sezonu, pomoże ponownie obronić Majstra i wybatoży Legię - w tym jest perfekcyjny.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Co z nastepcą Sindre? Mam nadzieję, że brak jego ogłoszenia wynka z tego, że formalnie poprzednik jeszcze pracuje. Cokolwiek powiedzieć o ruchu Sindre - dał on mnóstwo czasu Nielsowi i zarządowi na znalezienie głównego asystenta trenera.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Ja bym liczył ten czas od momentu, kiedy dogadali się ostatecznie z Nielsem. A było to jednak stosunkowo niedawno.