Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Rekrutację mimo to powinni prowadzić wcześniej.
 
Odpowiedz
Na tenat naszego nowego Persa wypowiedział się też Tomasz Kupisz. Co ciekawe uznaje że jest słabszy zarówno od Alego, Walemarka i Bengtssona i nie typuje go na gwiazdę ligi. No ale skoro go tak długo mieli w notatniku to widocznie są przekonani co do tego ruchu.
 
Odpowiedz
Pytanie ile meczów naszego nowego Persa widział Tomasz Kupisz.
 
Odpowiedz
Przekonamy się niedługo. Jest stosunkowo młody, więc pewnie liczą na jego rozwój. Parametry fizyczne ma dobre z tego co mówią, ostatnie sezony to regularne granie w lidze belgijskiej, solidne liczby i brak kontuzji. Także nadzieja jest, wzmocni na pewno rywalizację, obstawi kilka pozycji, z aklimatyzacją nie powinno być problemu. Jak na moje, jak na transfer czerwcowy to nie ma co szukać dziury w całym i boisko zweryfikuje.
 
Odpowiedz
No jak z każdym transferem. Tylko jak to u nas, pojawia się opinia eksperta Tomasza Kupisza który do wczoraj myślał, że Westerlo to piosenka ABBY by zacząć wątpić.
 
Odpowiedz
Kim jest Tomasz Kupisz i dlaczego mamy przejmować się jego pierdol...? To taki Podoliński na sterydach?
 
Odpowiedz
A kto mówi że mamy się przejmować? To tylko jedna z opinii
 
Odpowiedz
A po co w takim razie ją zacytowałeś?
 
Odpowiedz
A już widzę co to za kwiat. Odpad z Serie B i Jagiellonii bez sensownej kariery tylko pchany gdzie się da. Generalnie jakieś cymbał nie mający pojęcia o niczym.
 
Odpowiedz
Bardzo dobry ekspert, każdy znający się na piłce to powie. Zobaczymy czy miał rację. Mi oczekiwania po obejrzeniu hl oczekiwania też trochę się obniżyły. Ale nadal sądzę, że na warunki eklapowe będzie gwiazdą.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: lechu91, Mikusiowsky23@o2.pl, 25 gości