20-06-2026, 20:18
Kupisz to akurat bardzo mądry gość, miałem okazję poznać osobiście. Do tego często chwali Lecha, jest dużym zwolennikiem warsztatu Nielsa
Co do naszego nowego Irańczyka, mam nadzieję że T Kupisz się pomyli, choć sam mam trochę wątpliwości. Nie, nie oglądałem wszystkich meczów Westerlo, ale poświęciłem trochę czasu- i wydaje mi się że to jest drugi Hakans. Zawsze da kilka opcji trenerowi, ale moim zdaniem nie jest to materiał na gwiazdę. Będzie zapierdalal na pewno i to dobrze, ale „magic touch” jak Ali, Palma czy nawet czasem Walemark nie ma. Natomiast myślę że nie raz zluzuje Ishaka- taki mobilny napadzior jest nam niezbędny - więc dobry ruch
Co do naszego nowego Irańczyka, mam nadzieję że T Kupisz się pomyli, choć sam mam trochę wątpliwości. Nie, nie oglądałem wszystkich meczów Westerlo, ale poświęciłem trochę czasu- i wydaje mi się że to jest drugi Hakans. Zawsze da kilka opcji trenerowi, ale moim zdaniem nie jest to materiał na gwiazdę. Będzie zapierdalal na pewno i to dobrze, ale „magic touch” jak Ali, Palma czy nawet czasem Walemark nie ma. Natomiast myślę że nie raz zluzuje Ishaka- taki mobilny napadzior jest nam niezbędny - więc dobry ruch


ja dlatego nie krytykuję bo rozumiem, że każdemu co innego się spodoba a jak da temu zespołowi tylko co nadziei rozbudził to dobrze będzie.