Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Jednak teraz jakby nie patrzeć mieliśmy po trzech. Ale zgadzam się jak wróci Ali i młody pokaże, że cały czas potrafi to mamy komplet.
Nie mam i się nie wypowiadam jak nie jestem czegoś pewien. A nie przychodzi ekspert i pitoli pitu pitu o naszych.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Irańczycy mogą w nim widzieć anioła, beneluks optymistycznie a Kupisz opinia z yt. Obyśmy się nie zachłysnęli tym wszystkim.
Opinie opiniami. Czasami się sprawdzają czasami nie. Nasz nowy piłkarz pokaże na boisku co potrafi.
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Dokładnie tak - ofensywna uniwersalność, intensywność na plus na pewno.
No ale nie był to priorytet, byle to nie odbyło się kosztem ważniejszych ruchów. Tak czy inaczej mnie to przyjście umiarkowanie cieszy, ocena oczywiście w grudniu, ale też na koniec okna, w kontekście zaspokojenia lub nie pilniejszych potrzeb
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Zobaczymy co pokaże. Jeśli się odnajdzie w ataku zamiast Agnero to trzeba i tak będzie kogoś na skrzydło ogarnąć. Może jakieś wypożyczenie.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Luis Palma będzie grał na 10, lewe skrzydło to Bengtsson i Håkans, prawe Wålemark, Sayyadmanesh. Oby wszyscy zdrowi.