Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Przygotowania do sezonu
Tryb drzewa
Co by nie zakładać nowego tematu a tyczy się to w sumie okresu przygotowawczego to tak jak zapewne większość już wie, planowany jest sparing na Bułgarskiej z FC Porto.
 
Odpowiedz
Jednak meczu z Porto nie będzie. Szkoda.
 
Odpowiedz
No to nadszedł czas na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonuSmile Dłuższy urlop w związku z meczami swoich reprezentacji na początku czerwca dostali Hakans, Palma i Thordarson - oni przygotowanie zaczną później. Oprócz nich wiadomo nie ma Aliego no i zakaz udziału w treningach ma Milić do momentu podpisania nowego kontraktu. Na full trenować mają Douglas i Lisman no i oczywiście nowiSmile Z młodych szanse dostaną Janyszka, Wojtek Szymczak i Delikat.
Pierwszy okres przygotowawczy to obóz we Wronkach w okresie 29.06 - 11.07, następnie 12.07 - 20.07 treningi już na Bugarskiej.

Jeśli chodzi o sparingi to na ten moment:

4.07 (sobota), 12.00 - Zaleziarne Podbrezova (Słowacja)
11.07 (sobota) - Bohemians Praga
 
Odpowiedz
Czyli i z kontuzją to został tylko Ali a reszta na full
 
Odpowiedz
Nie wiem jak młody Jakóbczyk.
 
Odpowiedz
Powiem Wam, że nie podoba mi się to nie pozwolenie na treningi dla tych kilku piłkarzy.
Nadal mają kontrakt z klubem, nawet jak ich tu nie chcemy. Jasno zakomunikować, że nie będą brani pod uwagę w sparingach ale dlaczego aż tak ograniczać?
Rozumiem wymuszenie transferu ale czy korona by im z głowy spadła gdyby mogli trenować?
Jeszcze wychowanek i ktoś kto dał nam mega dużo w te kilka sezonów.

Jakby im zależało na grze to i tak szybko poszukają kogoś a tak bez treningu jest to też trudniejsze. Mając świadomość, że nie pograją też w lidze i tylko trybuny pewnie tak czy inaczej podziała.

Nie podoba mi się to za bardzo tym bardziej, dr zdarzają się sytuacje gdzie ktoś gościnnie czasem trenuje jak kiedyś Gumny.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 niewidocznych użytkowników, 6 gości