Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Ciekawe jak podjedzie ten chłop do meczu. Czy będzie profesjonalistą czy głowa już gdzieś indziej.
 
Odpowiedz
Obstawiam to drugie. Oni tam w Danii mają inny etos pracy i obywatelskości.
 
Odpowiedz
Wiadomo co z dwójką Lecha? jakieś wzmocnienia? Bo odeszło sporo ludków.
 
Odpowiedz
Gdzieś czytałem o jakimś ekstra napastniku jak na ten poziom rozgrywek, że już przyszedł? Coś tak mi się wydaje. Poza tym chyba cisza.
Pewnie sporo młodych dołączy z Akademii plus po mistrzostwach świata ktoś z CuracaoSmile
 
Odpowiedz
On był kiedyś wielkim talentem jeśli o tego samego chodzi Hubert Antkowiak.Chłopak z Jarocina, trochę kopał w Warcie potem zwiedzał Polskę. Myślę, że do dwójki transfer dobry.
 
Odpowiedz
A nasz niedoszły transfer z Iranu (ten, o którym niby pisano, że Ali polecał) wszedł na boisko z Belgami. W 1 minucie swojej gry spartolił niezłą okazję a po chwili mógł wylecieć z czerwoną kartką.
Wszedł w 46 i przed 50 już mógł być w szatni.
 
Odpowiedz
Podobno Milic ma od Lecha na stole ofertę dwuletniego kontraktu. Nie 1+1 ale 2 lata. Podobno wciąż się waha, bo liczy na ofertę z Bliskiego Wschodu.
 
Odpowiedz
ostatni dzwonek dla niego na kontrakt życia - pytanie jaką my mamy alternatywę
 
Odpowiedz
Na tt lata że Lech prowadzi rozmowy na stanowisko asystenta z 36-letnim Frederikiem Birkiem (w przeszłości pracował już z NF)
 
Odpowiedz
Pracowali razem w Brondby, był tam analitykiem. Z tego co widzę zaliczył również epizod w roli trenera. 30 meczy i średnia 1,5pkt. Od wrześnie 2025 bez pracy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości