Liczba postów: 2,406
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
I to jest chore. Tak naprawdę zaprosić ekipy z Ameryki południowej i z dwie z Afryki na Euro i będzie to miało większy poziom niż psuedo mundial.
Liczba postów: 1,915
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Mnie się to akurat podoba. Inaczej byś miał w kółko te same drużyny grające ze sobą do porzygu. Jak w LM
Jedynie szkoda że nie ma naszych
Liczba postów: 322
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
To jest ostatnie miejsce, gdzie można jeszcze trochę zrównoważyć efekt pieniądza w futbolu. Ostatnie gdzie kopciuszek (Republika Zielonego Przylądka) może urwać punkty faworytowi (Hiszpania). Na tym właśnie polega cała piękno Mundialu. Abstrahując od tego, że przez warunki klimatyczne tegoroczny jest nudny do porzygu.
Liczba postów: 1,559
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Ale by był płacz w mediach gdybyśmy wyłapali od Holendrów na mundialu 1:5. Wstyd, kompromitacja, wracajcie pieszo...
A to jest po prostu różnica poziomów obecnie między tym co prezentuje Polska a czołowe reprezentacje świata.
Liczba postów: 148
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Messi jest niesamowity, że jeszcze mu się nie znudziło