Liczba postów: 1,039
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Myślę, że to działa w dwie strony i również nikt nie chce,poprzez uraz na treningu, pozbawić tych zawodników szans na kontrakt w innym klubie.
Liczba postów: 1,915
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
22-06-2026, 18:47
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2026, 18:48 przez Mosina.)
A to nie jest taka "zachęta" żeby zawodnik i menadżer nie wydziwiali tylko szukali na poważnie klubu? Kontrakt zobowiązuje do płacenia zgodnie z zapisem ale to pracodawca decyduje na czym polega wg niego świadczenie pracy.
Gumny był testowany żeby podjąć decyzję na ok. Zupełnie przeciwna sytuacja więc trudno porównywać
Liczba postów: 213
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Ale pracodawca musi zapewnić trening i nie może to być zesłanie jak klub Kokosa a ja to tak odbieram.
Zapewne tutaj są jakieś regulacje bo nie sądzę by klub się wystawił. Być może dogadali nawet z piłkarzami, że tak będzie lepiej.
Natomiast jeśli nie mi się to nie podoba.
A Gumnego zanim wzięli na obóz to sobie trenował i chyba musiał mieć zgodę Augsburga bo był jeszcze ich zawodnikiem a Lech nie mówił nic głośno, że się zobaczy. Po prostu mu umożliwili jak wiele razy różnym wychowankom tym bardziej mnie ta sytuacja dziwi.
No dobra ale nie ma co w nieskończoność tematu drążyć.
Liczba postów: 2,405
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Z tego o kiedyś opowiadano w meczykach to obecnie większość piłkarzy ma zapisy w kontraktach które eliminują właśnie praktyki klubu kokosa lub biegania bez celu w koło boiska. Oczywiście nie każdy klub się na takie coś zgadza to też pewnie zależy od tego o jakim zawodniku mówimy. Szmyczak i Fiabema przesunąć do rezerw i niech tak pokazują co potrafią. A Milic albo kontrakt albo do widzenia. Podobno dwu letnia umowa leży na stole.
Liczba postów: 1,039
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Może być jeszcze tak, że nie mogą trenować z Lechem bo są formalnie na wypożyczeniu do 30.06 jak nasi wypożyczeni. Nie dotyczy Milicia.
Liczba postów: 213
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
A widzisz, tego nie wziąłem pod uwagę zupełnie. Wtedy ubezpieczenie może determinować pewne decyzje.
Liczba postów: 129
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Z Miliciem układ powinien być prosty. Skoro miał czas do wczoraj, to dać mu jeszcze dzisiejszy dzień na podjęcie decyzji, a jak nie to antyrama, uścisk prezesa i nara.
Liczba postów: 1,558
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Nara to można powiedzieć przykładowemu Fiabemie, ale nie Miliciowi. Szanujmy piłkarzy, którzy zostawili w tym klubie sporo serducha, do tego z sukcesami.
Liczba postów: 326
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
Nara to pewnie skrót myślowy bo nie zmienia to faktu że trzeba myśleć tak, jakby Milicia już u nas nie było