Mimo że ostatnim czarnym obrońcą który dobrze u nas grał był Arboleda to jednak bierzemy naprawdę zawodników znacznie lepszych jakościowo (przynajmniej na papierze) niż poprzednio. Jako że to jest Lech Poznań, Piotr Rutkowski i ilość szmat musi się zgadzać to z tyłu głowy mam taką myśl "gdzie jest haczyk?"
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
3 godzin(y) temu
Prawdopodobnie wpłynęły oferty za wychowanków. Ot, co.
Przychodzi do nas grajek który w tym roku pykał sobie z PSG, Marsylią, Monaco czy Lyonem. Rok temu zaliczył 16 meczów w Lidze Europy m.in z Romą, Bilbao, Tottenhamem, Galatasaray czy Bragą. Raczej nie powinien przestraszyć się Czubaka czy Adamskiego.
Ciekawe co nawywijał w 2024 roku, że dostał 4 mecze kary za czerwona kartkę.
Teraz tak zauważyłem, że on z Oumą grał w tym Elfsborgu.
Ciekawe co nawywijał w 2024 roku, że dostał 4 mecze kary za czerwona kartkę.
Teraz tak zauważyłem, że on z Oumą grał w tym Elfsborgu.
3 godzin(y) temu
Wychowawczo szturnął łokciem w brzuch Yousefa Salecha w maju 2024. A że nasz nowy Nabytek ma pierdolnięcie w każdej kończynie to efektem było to zawieszenie.
3 godzin(y) temu
Ale w zeszłym sezonie tylko 3 żółtka.
2 godzin(y) temu
1 godzinę temu
Ciekawe skąd się wzięły te 3 mln. Tzn zawsze te wartości są anegdotyczne, gość, którego Metz brało za 2.6, po czym zwaliło się z ligi - no nie sądzę że go za 3 kupujemy.
W sumie to nieistotne- ważne co pokaże. Metz w obronie było tragiczne nie tylko z suchych liczb. Ale nie w tym rzecz - uważam że my potrzebujemy tak fizycznego zawodnika jak Terry. Nie na wszystkie mecze, ale to są ważne cechy. Podobny profil co Wiśniewski + lewa noga, na papierze wszystko się zgadza. Zobaczymy jak wyprowadzanie piłki, bo sama fizyka pasuje do Papszunowego grania na 3 obrońców, ale jeśli umie zrobić przewagę lewą nogą to możemy mieć fajny filar gry od bramy
W sumie to nieistotne- ważne co pokaże. Metz w obronie było tragiczne nie tylko z suchych liczb. Ale nie w tym rzecz - uważam że my potrzebujemy tak fizycznego zawodnika jak Terry. Nie na wszystkie mecze, ale to są ważne cechy. Podobny profil co Wiśniewski + lewa noga, na papierze wszystko się zgadza. Zobaczymy jak wyprowadzanie piłki, bo sama fizyka pasuje do Papszunowego grania na 3 obrońców, ale jeśli umie zrobić przewagę lewą nogą to możemy mieć fajny filar gry od bramy
1 godzinę temu
A co jeśli nowy jest jako alternatywa dla Gurgula, a niekoniecznie docelowy stoper? Może jednak Milic podpisze?
1 godzinę temu
Granie na lewej obronie z tymi gabarytami? Nie ma opcji, nawet przy naszej asymetrii i „budowaniu na 3 w fazie ataku”. To jest SO za/ na zmianę z Milicem
1 godzinę temu
( 3 godzin(y) temu)galis napisał(a): Wychowawczo szturnął łokciem w brzuch Yousefa Salecha w maju 2024. A że nasz nowy Nabytek ma pierdolnięcie w każdej kończynie to efektem było to zawieszenie.
Oj ma, odmach taki, że niemalże strzela gole z rzutów z autu. Będzie smród w gaciach u konkurencji, jak będzie stawał przy bocznej.
Browsing: SpokoLoko, 1 niewidocznych użytkowników, 8 gości

