2 godzin(y) temu
( 10 godzin(y) temu)rojber napisał(a): To nie jest wiedza tajemna, praktycznie w każdym artykule dotyczącym Milica jest zawarta informacja, że nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu z Lechem.
A w którym miejscu ja spytałem, czy Milić rozpoczął przygotowania z Lechem? Pytanie naprawdę nie jest skomplikowane, żeby tak przestrzelić z odpowiedzią.
Na stronie oficjalnej jest info, że nie ma go w ogóle w Poznaniu i przyszłość wyjaśni się wkrótce, co mi wygląda na wypad na rozmowy z potencjalnym nowym klubem, może nawet dogranie tematu. Dlatego spytałem, skąd w ogóle wałkowany tutaj temat zakazu i rozkminki, czy klub zrobił dobrze, czy może źle...
