Ale przecież kilka postów wyżej wkleiłem Ci Twój cytat, w którym napisałeś wprost o zakazie i od tego rozpoczęliście dyskusję o tym, czy klub zrobił dobrze, czy też nie, czy to w porządku itd.
Edit: Pisałem posta w czasie edycji @rojber
Edit: Pisałem posta w czasie edycji @rojber

