Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
( 6 godzin(y) temu)strzelisty jupiter napisał(a): U Marchwińskiego i Szymczaka namieszały najbardziej słabe umiejętności piłkarskie. Jak ktoś się zna trochę na piłce, widział to od początku. Ja się nie znam, a i tak widziałem. To są piłkarze na max GKS Katowice. Ten pierwszoligowy oczywiście.

a o Lismanie co uważasz w takim razie?
 
Odpowiedz
Na początku miałem jakieś nadzieje wobec niego, teraz w sumie nie wiem. Za mało grał dla Lecha. Nie dostał tylu szans co wspomniana dwójka, która zdecydowanie za długo grała w Kolejorzu.
Lisman trafił na takie czasy w Lechu, że sam pewnie czuje, że trudno będzie się przebić. Skrzydła obsadzone. Tak jak pisałem wcześniej: oby Sayyadmanesh nie spędził długich tygodni w Reha, a będzie można powiedzieć, że mamy po obu stronach względny spokój.
 
Odpowiedz
Fabryka Futbolu to są jednak kozaki na tym rynku. Jak te 2 bańki się potwierdzą to czapki z głów przed ekipą Magdziarza.

U Marchwińskiego mi się wydaje, że tam bardziej głowa nie dojechała niż umiejętności piłkarskie. Często widziałem go jakoś "nieobecnego" na boisku, bez takiego błysku i zadziorności. Mam nadzieję, że nad tym popracował ostanimi czasy.
 
Odpowiedz
A ja tam w Kornela wierzyłem. Pokazał to coś podczas meczów. 2 mln za nie grającego zawodnika to super sprawa. Nic tylko pogratulować.
 
Odpowiedz
Co ja tu za pierdolomamento czytam na temat Lismana, dst95, że słabo kiwał... Ty go w ogóle kiedyś oglądałeś w akcji? Chłop kiwał jak chciał i niestety aż za bardzo i zbyt naiwnie, kiedy już powinien z 3 razy wcześniej odegrać. Mi przypominał stylem gry i sposobem poruszania się Wålemarka. Moim zdaniem dało się jeszcze na tym etapie naprawić jego mankamenty. Jeśli faktycznie to są 2 miliony to ok, zrozumiem, może by się nie rozwinął, ale jednak trochę pretensji do Frederiksena mam, że swego czasu wolał grzać Fiabame a nie Lismana. Niech mu się wiedzie, choć uważam, że jeśli to on sam sobie wymyślił ten transfer to jest to głupi pomysł

edit: nie śledzę żadnych instagramów ani też nie wiem jak wyglądał chłop pod względem psychicznym, może faktycznie było widać, że tam coś nie styka jak kiedyś u Kozaka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: rojber, t_lp, 13 gości