Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
W mijającym tygodniu Ishak dalej nie trenował, natomiast Milić i Murawski owszem.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Czarny Aguero - w Tobie nadzieja.
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Stawiam na Tolka Fiabemę. Ciekawe, czy Palma zdąży na mecz - ESA mogła się bardziej postarać i wyznaczyć mecz piątkowy drużynom, które nie oddają połowy składu na wszelakiej maści reprezentacje.
Liczba postów: 858
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
37
Mecz raczej na pewno bez Palmy, przecież on w środę gra mecz reprezentacji. Mówił o tym nawet Rząsa do któregoś z naszych nabytków w kulisach transferowych.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
No to zagra Bengtsson, Ismaheel i Rodriguez a w ataku Agnero.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Jezu a co temu Ishakowi. Przecież miała być drobna kontuzja.