Liczba postów: 369
Liczba wątków: 6
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
12
03-10-2025, 22:27
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2025, 10:03 przez rojber.)
Kurz jeszcze nie opadł po koncercie w czwartkowy wieczór, a trzeba wrócić do ligowej bitki przed przerwą na kadrę.
GKS jest tragiczny w tym sezonie, więc wyjść najlepszym co mamy, wygrać i oddać się odpoczynkowi.
Niedziela, godzina 17-30.
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Na 100% będą rotacje. Może Gumny, prawdopodobnie Moutinho, zapewne Kozubal, Bengtsson. Tylko 3 punkty.
Liczba postów: 46
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
Bengsson to musowo, dwie bramki w ostatnich meczach....zasłużył! Wiadomo że bez Palamy, jeśli wszyscy będą zdrowi to powinniśmy zagrać względnie takim samy składem jak z Rapidem (max 1-2 zmiany)
Liczba postów: 2,400
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Po tym meczu mamy przerwę na kadrę wtedy można odpocząć.
Liczba postów: 12
Liczba wątków: 0
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
0
Powinniśmy wyjść pierwszym składem. Potem jest przerwa na kadrę to sobie odpoczną. Kombinowanie składem Nielsowi nie wychodzi na dobre
Liczba postów: 147
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Zmiany będą napewno i tu nie chodzi o odpoczywanie ale to co Trener już nie raz powtarzał czyli, że chce mieć pod grą jak największą ilość zawodników
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
A inna sprawa, że niektórzy grają od deski do deski (Milić) albo prawie (Pereira,Jagiełło,Ishak) i żeby uniknąć urazów przeciążeniowych, które potem pójda na karb metod treningowych sztabu, to rotacje są jak najbardziej na miejscu. Inni zawodnicy też trenują i na pewno chcą wskoczyć na dłużej do składu. Kwestia ilości zmian, ale (jak pisałem gdzie indziej) Frederikssen chyba wyciąga wnioski z błędów.
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Skoro po tej kolejce jest przerwa na repke to nie ma co kombinować tylko wyjść możliwie najsilniejszym składem. Musimy z Katowic wrócić z 3pkt. Pojawiły się jakieś informacje o Tofeeku? Oby bez kontuzji po meczu z Rapidem.
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Na 100% wyjdziemy możliwie najsìlniejszym składem + rotacje. Jedziemy tam wygrać, to był motyw przemowy pomeczowej w czwartek i wszyscy są tego świadomi.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Mrozek
Gumny, Skrzypczak, Milic, Mouthino
Fiabema, Ouma, Kozubal, Jagiełło, Bengtsson
Ishak