Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Ja tam nie lubię takich serowych i kołnierzykow. Ale to fobia. Natomiast coś znaczą te literki w kółkach?
Liczba postów: 1,030
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Nowa koszulka meczowa w sprzedaży, może zbierają na Louisa.
Liczba postów: 168
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
Szkoda, że takie tanie : ))))
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
rozejdą się jak bułeczki - serwer już przeciążony
Liczba postów: 118
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
3
Koszulka piękna szkoda że serwery padły i ludzie w sklepie biorą po 4,5szt na głowę żeby później sprzedawać....Tak czy siak dobra robota i pewnie pójdą do jutra wszystkie
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Byłem dzisiaj w sklepie na stadionie okolo 13;30. Byłem jakiś 20. w kolejce. Ale nie dziwię się, piękny model.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Sponsor psuje kompozycję. Piękna z tym herbem.