Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Niech puszczą bez certyfikatu i proporczyka z aktualnym herbem na piersi i spokój. Będą zadowoleni Ci co uczciwie wystali w kolejce i kupili oraz Ci co nie zdążyli. No a janusze biznesu zostaną bez zarobku. Najlepiej jakby klub wydał oświadczenie, że nie przyjmuje zwrotów ;D
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Na początku 2026r mają się pojawić ponownie w sprzedaży „złote” koszulki. Tym razem bez proporczyka i certyfikatu.
Liczba postów: 1,031
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Szach mat, będą zwroty. Od Gwiazdora chętnie przyjmę.
Liczba postów: 1,910
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
wg Meczyków, w zeszłym roku sprzedaż koszulek Legia 30 tyś, my o połowę mniej (drugie miejsce). W tym roku przyrost dwukrotny (100kilka%)
Liczba postów: 897
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Nie ma co się dziwić, "złoty" trykot mocno podbił sprzedaż.