08-05-2026, 23:28
Zawsze pada pytanie a alternatywę a jej brak w przypadku Ishaka to raczej wina Gabinetów nie Trenera. Generalnie to trzeba pójść spać i uspokoić emocje. Nic nie przegraliśmy a jutro wieczorem wszyscy jesteśmy Lubinianami
