09-05-2026, 07:21
Sytuacji było mnóstwo, ale tak wygląda piłka, że czasami nie chce wpaść choć powinno. Takie mecze będą się zdarzać. Trenera rozlicza się za to czy drużyna kreuje sytuację, za żadnego z zawodników nie wykorzysta tych setek.
Ale ręce na kołdrę, ostatnie dwa mecze trzeba wygrać, z taką liczba kreowanych sytuację powinno być dobrze. Dodatkowo Górnik czy Jaga nie wierzę że nagle wygrają po 4 mecze do końca sezonu choć takich serii nie miały.
Ale ręce na kołdrę, ostatnie dwa mecze trzeba wygrać, z taką liczba kreowanych sytuację powinno być dobrze. Dodatkowo Górnik czy Jaga nie wierzę że nagle wygrają po 4 mecze do końca sezonu choć takich serii nie miały.

