09-05-2026, 21:33
(09-05-2026, 21:14)Mosina napisał(a): jak przeciwnik siedzi w 8 w polu karnym to jest to mega trudne do wykonania.
No właśnie było do wykonania ale na siłę pchaliśmy się w pole karne wymieniając często NIEDOKŁADNE podania czy jeszcze GORSZE przyjęcia, tutaj był problem, standardowo jak zawsze się mówi - "brakło wykończenia". Były takie momenty aż się prosiło o strzał to ciągle szukali podania.
