10-05-2026, 16:32
Tak jak przewidzieliśmy, media informują, że Linetty na wylocie z tego swojego gównosporu. Świetna decyzja na ten kierunek. Powinien podziękować swojej witamince. Ciekawe czy go będą rozważali. Kozubal ze zgodą na transfer. Ouma pewnie odchodzi i drugiego wypo nie będzie. Ja jestem przeciwny jego powrotowi. Miał szansę, wybrał Turcję. To niech wraca do jakiejś Wisły Płock czy innej Chojniczanki
