10-05-2026, 17:29
Również, nie będę zwolennikiem Karola w Lechu.
Wiecie, co mam z tyłu głowy i nie daje mi spokoju?
To czy znów usłyszymy, że zależy do jakiego pucharu się zakwalifikujemy i wtedy zostaną poczynione odpowiednie kroki.
Liczę bardzo, że nie będzie wyprzedaży, a za to wzmocnienia i wzmocnienia.
Wiecie, co mam z tyłu głowy i nie daje mi spokoju?
To czy znów usłyszymy, że zależy do jakiego pucharu się zakwalifikujemy i wtedy zostaną poczynione odpowiednie kroki.
Liczę bardzo, że nie będzie wyprzedaży, a za to wzmocnienia i wzmocnienia.
