(10-05-2026, 20:36)Antonio napisał(a):(10-05-2026, 20:07)Jerry2015 napisał(a): Linetty to nadal na polskie warunki dobry piłkarz. W obliczu odejścia Oumy i ew Kozubala mógłby przyjść. To że piłkarz czasem nie odnajduje sie w jakiejś lidze o niczym nie świadczy. Wiele było juz takich przypadków w piłce. Gumny też powstaje z gruzów.
A skąd Ty wiesz, że to dobry piłkarz na polskie warunki?
Ponad 250 meczów w Serie A, zna doskonale naszą ligę i przede wszystkim Klub, praktycznie zero kontuzji więc nie wiem gdzie widzisz wady... teraz sakramentalne kto w zamian? można szukac agneropodobnych perełek tylko po co? Przecież LM nigdy nie była i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie w takim zasięgu jak teraz.
Edit. Chyba że Lechia spadnie i zrobią wielką wyprz- wtedy Ivan Żelizko

