11-05-2026, 08:57
(11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?
Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się
No ale Ty na serio stosujesz kryterium oceny "Bo inny odpalił" czy sobie jaja robisz?
