11-05-2026, 09:50
(11-05-2026, 08:57)Antonio napisał(a):(11-05-2026, 08:12)Jerry2015 napisał(a):(11-05-2026, 06:33)Antonio napisał(a): Ty piszesz, że Linetty to dobry jak na nasze warunki piłkarz bo czasami dobrzy piłkarze nie odnajdują się w jakichś ligach i pytasz kogoś czy jest durny?
Ishak to dobry piłkarz? Palma to dobry piłkarz? Ogarnij się
No ale Ty na serio stosujesz kryterium oceny "Bo inny odpalił" czy sobie jaja robisz?
Znasz pojęcie „przykład”? Poza tym dla Ciebie jest chujowy a dla mnie nie. Proste
