11-05-2026, 09:51
(11-05-2026, 09:26)marekst napisał(a): Bez przesady z tą "wyrobioną renomą", bo i we Włoszech cieniował i miał ostry zjazd formy a Turcja go jeszcze bardziej "wyceniła", oczywiście, za jakieś śrubki i mały kontrakt na próbę pewnie, że dobra okazja by była, ale pytanie czy Linetty jest świadomy swojej słabej formy i chce się odbudować na polskich boiskach za psie pieniądze.
I pytanie czy taki żydzew zaraz nie rzuci sumą i sobie go weźmie.
Tak, 255 meczów w Serie A to brak renomy, generalnie co drugi pomocnik Eklasy ma taki dorobek. Do tego jeszcze prawie każdy z nich był kapitanem we włoskiej lidze.
Za śrubki i mały kontrakt. Tak, jasne. Czytać się tego nie da.
lepiej będzie wziąć poleconego utalentowanego Norwega z drugiej ligi, może odpali.
A już tak merytorycznie - jedyny problem jaki bym widział z Karolem jest to, że znów mielibyśmy niski środek pola. Są mecze, gdzie jest to problem.
