11-05-2026, 10:34
Wypiął się to takie emocjonalne stwierdzanie. A w biznesie, bo sport to biznes, nie ma obrażania.
Wybrał po prostu ligę mocniejszą finansowo. I tyle. Spróbował, nie pykło sportowo. Może to jest lepszy moment na powrót i to taki na jaki nas będzie stać.
A sportowo. Sportowo coś trzeba prezentować żeby być Kapitanem drużyny w Serie A.
A Kownacki? To my się nie na niego wypieliśmy gdy chciał tu zostać. Taki los.
Wybrał po prostu ligę mocniejszą finansowo. I tyle. Spróbował, nie pykło sportowo. Może to jest lepszy moment na powrót i to taki na jaki nas będzie stać.
A sportowo. Sportowo coś trzeba prezentować żeby być Kapitanem drużyny w Serie A.
A Kownacki? To my się nie na niego wypieliśmy gdy chciał tu zostać. Taki los.
