11-05-2026, 10:44
(11-05-2026, 10:09)Antonio napisał(a):Pojechałeś gimbazą - Koleżanka odmówiła tańca na dyskotece andrzejkowej i do końca ósmej klasy nie odzywasz się do niej?(11-05-2026, 09:18)Sultan napisał(a): A Ty Antonio rozumiem śledziłeś cotygodniowe zmagania Kocaelisporu, szczególnie pod kątem organizacji gry, stylu i roli zawodnika w typie Linettego?
Bo mi jednak bliżej do twierdzenia, że gość z taką liczbą meczów we Włoszech i wyrobioną renomą to piłkarz jak najbardziej co najmniej dobry "na nasze warunki".
Innymi słowy - brać i się nie zastanawiać.
Ok. Rozumiem. Mam nadzieję, że ten sposób oceniania potencjalnych transferów Lecha utrzyma się jak najdłużej czyli nie widziałem na własne oczy jak gra więc oceniam pozytywnie. Trochę konsekwencji. Widziałeś mecze tej drugoligowej norweskiej drużyny pod kątem organizacji gry, stylu i roli zawodnika w typie tego Norwega?
Co do Linettego. Wypiął się na Lecha gdy ten go potrzebował, wybrał turecką prowincję która go negatywnie zweryfikowała to niech spierdala. Tyle.
Keciörengücü ma szansę na awans w barażach do Superligi. Niech tam spróbuje.
Mosina wyjaśnił to idealnie
