11-05-2026, 12:29
Problemem jest to, że Radomiak to kompletnie nieprzewidywalna obecnie drużyna. Ciężko ułożyć na nich sensowny plan, natomiast jednak liczę, że Milic będzie do gry, bo ten Maurides jest trudny dosyć w kryciu.
Wygrali ostatnie 3 mecze, ofensywnie są nawet nieźli (bazując na tych szybkich skrzydłach). Ostatnio bramek nie strzelali w kwietniu przeciw Zagłębiu i w marcu przeciw GKSowi, więc drużynom mocno fizycznie broniącym.
Musimy wnieść się na wyżyny skuteczności, albo inaczej - wykorzystać ze 3 sytuacje. Bo to, że coś stracimy jest niemal pewne.
Wygrali ostatnie 3 mecze, ofensywnie są nawet nieźli (bazując na tych szybkich skrzydłach). Ostatnio bramek nie strzelali w kwietniu przeciw Zagłębiu i w marcu przeciw GKSowi, więc drużynom mocno fizycznie broniącym.
Musimy wnieść się na wyżyny skuteczności, albo inaczej - wykorzystać ze 3 sytuacje. Bo to, że coś stracimy jest niemal pewne.
