11-05-2026, 15:24
Trzeba siadać do rozmów z zawodnikiem. Przy takim wykupie jego kontrakt "startuje od nowa". Ale z tego co wiem, Luis chiałby tu zostać i nie powinno to być problemem z jego strony.
Własnie wypadniecie Aliego wzmacnia pozycję Palmy, nie Ismaheela. To są inni piłkarze, bo Golizadeh dawał ten magiczny dotyk, czego np Hakans czy Ismaheel nie dadzą. Co nie oznacza, że nie są potrzebni.
Natomiast nie mam zdania, czy wykupowałbym Taofeeka. Mamy Hakansa, Mamy Bengtssona, mamy Walemarka, wraca Lisman.
Własnie wypadniecie Aliego wzmacnia pozycję Palmy, nie Ismaheela. To są inni piłkarze, bo Golizadeh dawał ten magiczny dotyk, czego np Hakans czy Ismaheel nie dadzą. Co nie oznacza, że nie są potrzebni.
Natomiast nie mam zdania, czy wykupowałbym Taofeeka. Mamy Hakansa, Mamy Bengtssona, mamy Walemarka, wraca Lisman.
