11-05-2026, 15:35
Ja też bym Tofika nie brał, te 1,2M można wydać inaczej, lepiej. Też nie brałbym Puchacza, nie jestem przekonany co do jego podejścia do grania i spojrzenia na swoją karierę. W zbyt wielu miejscach odbił się od ściany, żeby brać jego azerską przygodę jako wyznacznik czegokolwiek.
Ale dodatkowego skrzydłowego zdecydowanie bym szukał. No chyba że liczymy na Gmura/Lismana tak mocno.
Ale dodatkowego skrzydłowego zdecydowanie bym szukał. No chyba że liczymy na Gmura/Lismana tak mocno.
