Linetty ponoć miał kontrakt 900 tys. euro. Niemniej czy milion czy 900k to i tak więcej niż dostawał w Lechu na pewno. No ale teraz chyba już powinni się dogadać.
Z Taofeekiem mam ten sam problem. Wykup Palmy priorytet, ale ja bym murzynka chyba jednak brał (chociaż bańka euro to sporo, można za to ogarnąć takiego Bengtssona, pytanie czy znowu się tak trafi). Taoffek nie ma kontuzji, w pucharach dowoził, do rotacji się przyda. Lismana na wypożyczenie, to nie ten rozmiar kapelusza. A Taofeek w mojej ocenie na małej przestrzeni drybluje lepiej niż Palma, więc przyda się na pewno.
PLUS nie bez znaczenia, wg mnie jest fakt, że on się kumpluje z Agnero. Trzymają się w trójkę Ouma, Agnero i Ismaheel. A jak Ouma i Ismaheel odejdzie to żeby Agnero nie zablokował się całkowicie, jak zabierają wszystkich kumpli.
Dlatego mówię. Wykupujesz Palmę i Ismaheela i zasadniczo ten tercet ofensywnych zawodników masz gotowy i możesz wybierać z szóstki: Hakans Bengtsson Palma Walemark Ismaheel Rodriguez.
A jeszcze możesz przesunąć wyżej Jagiełło, a jakby dodać do tego Kownackiego no to wygląda już to solidnie. Plus i tak trzeba być gotowym, że a to Filip wypadnie, a to Kownacki wypadnie, a to Hakans się połamie, więc i tak to jest na styk. No ale chociaz by się znali i powinni być ze sobą zgrani.
Z Taofeekiem mam ten sam problem. Wykup Palmy priorytet, ale ja bym murzynka chyba jednak brał (chociaż bańka euro to sporo, można za to ogarnąć takiego Bengtssona, pytanie czy znowu się tak trafi). Taoffek nie ma kontuzji, w pucharach dowoził, do rotacji się przyda. Lismana na wypożyczenie, to nie ten rozmiar kapelusza. A Taofeek w mojej ocenie na małej przestrzeni drybluje lepiej niż Palma, więc przyda się na pewno.
PLUS nie bez znaczenia, wg mnie jest fakt, że on się kumpluje z Agnero. Trzymają się w trójkę Ouma, Agnero i Ismaheel. A jak Ouma i Ismaheel odejdzie to żeby Agnero nie zablokował się całkowicie, jak zabierają wszystkich kumpli.
Dlatego mówię. Wykupujesz Palmę i Ismaheela i zasadniczo ten tercet ofensywnych zawodników masz gotowy i możesz wybierać z szóstki: Hakans Bengtsson Palma Walemark Ismaheel Rodriguez.
A jeszcze możesz przesunąć wyżej Jagiełło, a jakby dodać do tego Kownackiego no to wygląda już to solidnie. Plus i tak trzeba być gotowym, że a to Filip wypadnie, a to Kownacki wypadnie, a to Hakans się połamie, więc i tak to jest na styk. No ale chociaz by się znali i powinni być ze sobą zgrani.
