11-05-2026, 15:39
Ismaheel ma za mało atutow, zupełnie szczerze. Powiem więcej, jego ocena przez sztab jest słaba, taktycznie nie dojeżdza. Będę zdziwiony, jak go przedłużą. Albo inaczej, jeśli Niels zostanie to ten grajek będzie miał pod górkę, co zresztą widać już teraz.
