11-05-2026, 17:15
Mecz o mistrzostwo albo wygrywamy albo w ostatniej kolejce będziemy mieli związane nogi i drugi rok z rzędu możemy nie mieć już takiego farta. Szczęście ma swój limit, rok temu nam dopisało w tym może już być inaczej. 3 pkt w Radomiu albo może nie być fety na targach.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
