11-05-2026, 17:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2026, 17:19 przez strzelisty jupiter.)
Ktoś jeszcze ma wątpliwości i obawia się, że możemy nie być mistrzem? Karty rozdane. Nic się nie wydarzy, jest po sezonie. Mecz o frytki.

