11-05-2026, 17:57
(11-05-2026, 17:49)galis napisał(a): taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi...
Dokładnie. Pod tym względem trzymają fason mocno. Zielone światło ma pewnie Mrozek i Kozubal plus może Gurgul. Każdy z nich pograł u nas dwa pełne sezony. Nie Mońki kolei. Ale jak przyjdzie jakiś West Ham i rzuci te przysłowiowe 12 baniek płatne w jednej racie to ciężko zakładać, że jednak by go nie sprzedali.
