Niech Palma zrobi swoje wtedy może dostać nawet kartkę 
Szkoda że nie będzie Gumnego.
Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli

Szkoda że nie będzie Gumnego.
Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli
