12-05-2026, 11:22
1+1 to win-win. Nietuzinkowy gracz. Zabezpieczamy się że jak nie będzie ok to dziękujemy za wszystko i kończymy współpracę a jak będzie super to przedłużamy umowę.
Myślę że jakby dali mu 1/4 tego co teraz zarabia to byłby zadowolony.
Myślę że jakby dali mu 1/4 tego co teraz zarabia to byłby zadowolony.
