12-05-2026, 11:29
Nie posiadam. Jedyne co wiem, to nie wykupimy Palmy, przed eliminacjami odejdzie dwóch wychowanków, a na zakupy Twój kolega z lotniska pójdzie jak już rozsiądziemy się wygodnie w grupie Ligi Europejskiej. Więc niepotrzebnie to w ogóle rozpisałem.

