12-05-2026, 11:35
(12-05-2026, 11:16)Kefas9494 napisał(a): Jeśli potraktujemy Aliego jako miły dodatek i taki transfer "last minute" gdzie Ali będzie w top formie na ostatnie 8 meczów w sezonie 26/27 to jestem za.
Swoją drogą ciekawe jak tam rozmowy z Miliciem, który znowu wypadł na półtora miesiąca. Ewidentnie widać, że Milić na przyszły sezon to jedynie jako dodatek, bo składu na nim budować już nie można. Top lewonożny stoper to chyba najważniejsza potrzeba kadrowa.
Dokładnie. Wcześniej pisałem, że w mojej ocenie Milić to już na zmiennika. Zakładam, że Mońka zostaje i w takim wypadku powinniśmy znaleźć środkowego do wyjściowego składu. W tym wypadku żegnamy się z Douglasem. Zostajemy w obwodzie z Milicem, Skrzypą i Janyszką.
Co do Aliego to czuje kontrakt na 2 lata o łącznej wartości równej tego co chciał teraz za 1 rok. Aczkolwiek opcja 1+1 jak tu wspomniana też spoko.
