12-05-2026, 12:31
Ali - "roczny kontrakt z zapisami uzależniającymi od ilości zagranych meczów". Od Xowych gawędziarzy słychać, że 1+1 - ale to może być właśnie to - przedłużenie zalezne od zdrowia/ilości gier. I to by było super rozwiązanie, bezpieczne dla Lecha, i bardzo dobre PRowo, bo już słychać pierdzielenie, że "Lech źle traktuje piłkarzy".
