12-05-2026, 13:32
Za Palmę to pewnie jakieś bonusy jeszcze proponują znając życie. Jeżeli chodzi o Alego to podtrzymuję że jako klub nie powinniśmy być niewolnikiem jednego gracza ale pewnie nie ma pomysłu na innego zawodnika tej klasy.
