12-05-2026, 14:34
W Gdyni mecz będzie otwarty, bo tym razem im punkt nie wystarczy, więc takie granie będzie na korzyść Górnika.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.
