Czyli trzeba czekać do soboty 
i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.

i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.
