12-05-2026, 16:33
Raków Jaga remisik, Górnik Arka remisik i wtedy już kataklizm nam odbierze tytuł. Niemniej, te dwa mecze trzeba wygrać dla lepszego smaku tytułu.
A potem proszę o ogłoszenie po kolei: Niels, Palma, Milic, Ali, Linetty, Kownacki.
A potem proszę o ogłoszenie po kolei: Niels, Palma, Milic, Ali, Linetty, Kownacki.
